"Tak czyta Częstochowa"

Nasze przedszkolaki zostały laureatami !

W ramach współpracy z Biblioteką dla Dzieci I Młodzieży w Częstochowie, w miesiącu wrześniu przedszkolaki z grupy starszaków wzięły udział w konkursie filmowym pod hasłem: „Tak czyta Częstochowa”.
Organizatorami konkursu była Biblioteka Publiczna im. dr W. Biegańskiego w Częstochowie oraz Koło Przyjaciół Biblioteki i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Głównym celem konkursu była promocja czytelnictwa poprzez zabawę i wyłonienie najciekawszych filmów, nagranych telefonem komórkowym, które ukazują jak, co, gdzie , kiedy i komu czytają częstochowianie.

Dnia 3 października br. konkurs został rozstrzygnięty – nasze przedszkolaki zostały laureatami !. W nagrodę otrzymały dyplom udziału w konkursie i piękną książkę z wierszami polskich poetów dziecięcych.