BEZPIECZEŃSTWO W PRZEDSZKOLU

Drodzy Rodzice!

W celu zapewnienia Państwa dzieciom bezpieczeństwa w przedszkolu prosimy o zapoznanie się z Regulaminami i Procedurami, które określają bezpieczne zachowania pracowników placówki

oraz Rodziców.

Proszę jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach:

- Po przyprowadzeniu dziecka do przedszkola prosimy przekazać je bezpośrednio nauczycielowi. Prosimy nie pozostawiać dziecka w szatni, łazience, pustej sali. Tym sposobem upewnicie się, że dziecko nie opuści samo placówki.

- Odbierając dziecko upewnijcie się, że nauczyciel o tym wie. Nie zabierajcie dziecka bezpośrednio np. z łazienki.

- Dzieci z przedszkola wydawane są wyłącznie rodzicom lub osobom pisemnie upoważnionym przez rodziców.

- Dzieci nie wydajemy osobom nietrzeźwym lub zachowującym się w sposób podejrzany dla nauczycieli.

Pamiętajmy - Bezpieczeństwo to najważniejszy element naszej pracy!